Operator maszyn produkcyjnych z doświadczeniem – HumanBe – Roermond

HumanBe

Posiadasz doświadczenie w pracy jako operator maszyn ? Mamy dla Ciebie świetną ofertę !

Praca jako operator maszyn w nowoczesnym zakładzie produkującym lody wodne i owocowe .

Temperatura pokojowa (między 17-19 stopni), hala.

Wynagrodzenie: od 16 €/brutto za godzinę + dodatki za nadgodziny i weekendy !

3 zmianowy system pracy od poniedziałku do piątku      ( 6:00 – 14:00,    14:00 – 22:00,    22:00 – 6:00 )

Obowiązki:

      • Obsługa maszyn
      • Utrzymanie porządku i zasad czystości w ramach procesu produkcyjnego;
      • Przygotowywanie i regulacja maszyn przed i w trakcie produkcji;
      • Naprawa drobnych usterek;

Zapewniamy :

  • Holenderska umowa o pracę
  • Darmowy dojazd do pracy
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Komfortowe zakwaterowanie  domkach jednorodzinnych

Wymagania:

      • Doświadczenie przy produkcji jako warunek konieczny
      • Język angielski koumunikatywny

*Roermond*

Dołącz do naszej drużyny!

Pozdrawiamy, Zespół HumanBe !

Lees hier meer