Operator Walcarki/ Pomocnik (Obróbka Metali) – Work4YouGlobal – Roermond

Work4YouGlobal

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Nasz klient, producent morskich turbin wiatrowych z okolic Roermond,

poszukuje pracowników technicznych do obsługi walcarki/zwijarki do blach stalowych

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym: 16.14 € brutto/ h + nadgodziny 175%
    + dodatki zmianowe 128% – 135%

WYMAGANIA

Język: angielski

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim, niemieckim lub holenderskim w stopniu komunikatywnym (A2/B1)
  • Posiadasz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą
  • Masz doświadczenie w pracach technicznych i potrafisz pracować na podstawie rysunku technicznego
  • Potrafisz obsługiwać dźwig/ suwnicę
  • Posiadasz VCA / SCC DOK 18 (możliwość szkolenia na miejscu)

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę walcarki/zwijarki do blach stalowych zgodnie z wymogami i ustalonymi procedurami na podstawie rysunku technicznego – praca przy produkcji pojedynczych elementów morskich turbin wiatrowych (ø 2-8 m; walce i stożki ścięte). Do Twoich obowiązków będą należeć:

• dobór i przygotowywanie odpowiednio oznaczonych materiałów, blach stalowych, wizualna kontrola jakości i wymiarów
• ustawianie i regulacja sprzętu zgodnie z rysunkiem technicznym
• łączenie elementów w walcarce zgodnie z ustalonymi procedurami
• kontrola jakości, wymiarów wykonanych elementów i kalibracja maszyny, obsługa przyrządów pomiarowych

• zgłaszanie na bieżąco wszelkich awarii, błędów i nieprawidłowości w jakości, wymiarach

• konserwacja i dbałość o dobry stan techniczny maszyn

Praca na 3 zmiany (6:00 – 14:00 / 14:00 – 22:00 / 22:00 – 6:00)

Lees hier meer