Pracownik do przygotowywania zamówień – Sep Peeters Polska Sp. z o.o. – Roermond

Sep Peeters Polska Sp. z o.o.

Pracownik do przygotowywania zamówień

Miejsce pracy: Venlo, Roermond

Rekrutujemy dla

Nasz Klient zapewnia szybki i niezawodny transport naziemny na terenie całej Europy. Aby towar dotarł do odbiorcy trzeba go najpierw spakować i przygotować do wysyłki.

Twój zakres obowiązków

  • logistyka – pakowanie małych artykułów do pudełek według zamówienia lub sprzęt elektryczny i elektroniczny, biżuteria, leki i inne
  • praca w systemie 1 lub 2 zmiany
  • dojazd do pracy rowerem lub autami firmowymi w zależności od lokalizacji

Wymagania pracodawcy

  • motywacja, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1)
  • praca na długi okres czasu
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • wymagane CV

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • stawkę brutto € 13,27
  • holenderską umowę o pracę
  • wynagrodzenie na podstawie kodeksu pracy CAO
  • wypłaty tygodniowe na konto
  • wypłacane dodatki zmianowe, urlopowe i wakacyjne
  • opieka polskich koordynatorów
  • odpłatne ubezpieczenie
  • zapewniamy odpłatne mieszkanie (pokoje 2 osobowe) Wi-Fi
  • transport do pracy w NL: rower lub auto firmowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt z biurem,

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Jesteśmy również dostępni w przypadku pytań dotyczących tego wakatu pod numerem telefonu

0048 77 442 75 75, 0048 697 977 208, 0031 625 482 107

Sep Peeters Polska Sp. z o.o. nr. cer. 1211. Jesteśmy wiarygodnym partnerem . Zajmujemy się rekrutacją pracowników i kierujemy ich do prac na terenie Holandii. Oferujemy zatrudnienie w branży: logistycznej, budowlanej, przemysł, produkcja, ogrodnictwo.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Lees hier meer