Spawacz MIG/MAG – OTTO Special Staffing – Roermond

OTTO Special Staffing

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Wynagrodzenie
€16,15 za godzinę

Akceptowane języki
Niemiecki, holenderski, angielski

Branża
Techniczna

Miejsce pracy
Roermond, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Sif jest pionierem w dziedzinie rozwoju sektora offshore i dostarcza wysokiej jakości produkty i usługi na czas, bezpiecznie i w ramach uzgodnionego budżetu. Ich oddani specjaliści osobiście zobowiązują się do optymalizacji każdego projektu. Niezależnie od tego, czy chodzi o projektowanie, wykonalność produkcji, ochronę antykorozyjną czy niezawodność logistyczną.
Jako spawacz MIG/MAG jesteś odpowiedzialny za ręczne spawanie prostych do złożonych kształtów w trudnych pozycjach (takich jak kotwy uziemiające ze stali nierdzewnej i pierścienie ATR z przegrodami). Spawacz wykonuje również inne zadania, takie jak żłobienie, ręczne naprawy, półautomatyczne lub przy użyciu robota spawalniczego oraz spawanie MIG. Niektóre inne zadania mogą obejmować naprawę wad spawalniczych za pomocą raportu naprawczego i procedury naprawczej, regulację sprzętu spawalniczego i ładowanie wszystkich kształtów szwów zgodnie z ustawionymi procedurami spawania, sprawdzanie obecnych materiałów pod kątem uszkodzeń liczbowych i wizualnych oraz wykrywanie odchyleń, zarejestrowanie prac wykonuje się na kartach trasy przedmiotu obrabianego.
Będziesz pracował/-a od poniedziałku do piątku na trzy zmiany od 6:00 do 14:00, 14:00 do 22:00 i trzecia zmiana od 22:00 do 6:00.  Dodatkowo firma zapewnia ubrania robocze oraz sprzęt bezpieczeństwa, żeby zagwarantować ci jak najlepsze warunki pracy.
W ciągu pierwszych dni zostaniesz wdrożony/-a i otrzymasz instrukcje bezpieczeństwa. Zostaniesz przeszkolony/-a pod kątem zapoznania się z firmą i swoimi obowiązkami. Byłoby wspaniale, gdybyś posiadał już ważny certyfikat VCA (musi zostać zrobiony w języku angielskim, holenderskim albo niemieckim); w przeciwnym razie będziesz musiał go zdobyć, ale my ci pomożemy! Dołącz do tego zespołu jako spawacz MIG/MAG!

WYMAGANIA

Język: angielski

  • Podobne doświadczenie w pokrewnej dziedzinie
  • Certyfikat spawania i powiązane z tym doświadczenie w spawaniu
  • Szeroka wiedza techniczna
  • Posiadasz certyfikat AWP
  • Potrafisz czytać i interpretować rysunki techniczne
  • Posiadasz ważne prawo jazdy (kategoria B)
  • Posiadasz ważny certyfikat VCA lub chęć jego uzyskania
  • Znasz język holenderski, niemiecki i/lub angielski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Naprawianie wad spawalniczych
  • Spawanie MIG/MAG
  • Regulowanie sprzętu spawalniczego
  • Sprawdzanie materiałów
  • Sprawdzanie jakości
  • Wykrywanie odchyleń

Lees hier meer