Operator walca przemysłowego – OTTO Special Staffing – Roermond

OTTO Special Staffing

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Wynagrodzenie
€16,15 za godzinę

Akceptowane języki
Holenderski, niemiecki, angielski

Branża
Techniczna

Miejsce pracy
Roermond, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Sif jest pionierem w dziedzinie rozwoju sektora offshore i dostarcza wysokiej jakości produkty i usługi na czas, bezpiecznie i w ramach uzgodnionego budżetu. Ich oddani specjaliści osobiście zobowiązują się do optymalizacji każdego projektu. Niezależnie od tego, czy chodzi o projektowanie, wykonalność produkcji, ochronę antykorozyjną czy niezawodność logistyczną.
Jako operator walca przemysłowego jesteś odpowiedzialny za walcowanie i spawanie dużych blach stalowych (o długości około 42 ton / 27 metrów) w okrągłe skorupy, które pasują do siebie z precyzyjnymi tolerancjami. Ta praca jest wykonywana na podstawie harmonogramu, rysunków i instrukcji pracy. Praca na tym stanowisku obejmuje również zadania takie jak sprawdzanie wymiarów i sprawdzanie płyt, wprowadzanie parametrów (takich jak grubość i długość) do maszyny przeznaczonej do walcowania, praca z instrukcją do zwijania i wstępnego zginania płyt.
Będziesz pracował/-a od poniedziałku do piątku na trzy zmiany od 6:00 do 14:00, 14:00 do 22:00 i trzecia zmiana od 22:00 do 6:00. W sumie będziesz pracować od 32 do 40 godzin tygodniowo.
W ciągu pierwszych dni zostaniesz wdrożony/-a i otrzymasz instrukcje bezpieczeństwa. Zostaniesz przeszkolony/-a pod kątem zapoznania się z firmą i swoimi obowiązkami. Posiadanie certyifkatu AWP jest jednym z wymagań. Byłoby wspaniale, gdybyś posiadał już ważny certyfikat VCA (musi zostać zrobiony w języku angielskim, holenderskim albo niemieckim); w przeciwnym razie będziesz musiał go zdobyć, ale my ci pomożemy! Dołącz do tego zespołu jako operator walca przemysłowego!

WYMAGANIA

Język: angielski

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znasz maszyny do walcowania płyt
  • Posiadasz wiedzę techniczną
  • Potrafisz czytać i interpretować rysunki techniczne
  • Posiadasz ważne prawo jazdy ( kategoria B )
  • Posiadasz ważny certyfikat VCA lub chęć jego uzyskania
  • Znasz język holenderski, niemiecki i/lub angielski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Walcowanie produktów
  • Kontrola produktów
  • Wprowadzanie parametrów
  • Sprawdzanie jakości
  • Obróbka metalu
  • Spawanie produktów
  • Obsługa maszyn
  • Praca przy pomocy instrukcji

Lees hier meer