Pracownik logistiek UPS – Start People – Roermond

Start People

Over de functie

Szukasz nowej pracy w logistyce? Mieszkasz w Roermond lub bliskiej okolicy i interesuje Cię praca na zmianę dzienną lub na 2 zmiany? Sprawdź naszą ofertę w UPS Roermond!

Dla naszego klienta UPS poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na pełen etat w logistyce.

Do Twoich obowiązków należeć będą:

  • zbieranie zamówień (orderpikcer);
  • skanowanie produktów;
  • pakowanie oraz przygotowanie zamówień do wysyłki;
  • załadunek i rozładunek towatów.

Na tej pozycji UPS proponuje stawkę godzinową w wysokości € 13,68 oraz 20% dodatku zmianowego po godzinie 19:00.

UPS posiada oferty pracy w różnych działach i dla różnych klientów zarówno:

  • z branży elektronicznej jak Dell, czy Samsung, Bang & Olufsen i inne
  • z branży kosmetycznej jak Victoria Secret
  • z branży medycznej jak Resmed, Boston Scientific
  • raz wielu innych.

Wat we bieden

  • Wynagrodzenie w wysokości 13,68 € za godzinę.
  • 20% premii za pracę po godzinie 19:00.
  • Dodatkowe wynagrodzenie w wysokości 0,45 € za godzinę za pracę w chłodni (dział medyczny).
  • 25 dni urlopu rocznie w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • 8,33% dodatku urlopowego.
  • Umowa tymczasowa, z możliwością przedłużenia umowy na czas nieokreślony z UPS (tijdelijk dienstverband ->; direct contract).

Functie-eisen

  • Znajomość języka angielskiego.
  • Dostępność do pracy w krótkim czasie.
  • Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin (fulltime).
  • Doświadczenie w logistyce jest mile widziane.
  • Elastyczność w kontekście godzin pracy.
  • Możliwość uzyskania zaświadczenia o niekaralności do 4 tygodni od rozpoczęcia pracy.

Over het bedrijf

UPS Logistiek to jedna z największych organizacji logistycznych na świecie, specjalizująca się w realizacji całego procesu logistycznego dla swoich klientów. UPS to firma, która w dużej mierze opiera się na ludziach! To właśnie ludzie naprawdę robią różnicę. Wartości kulturowe są wysoko cenione w UPS, a Ty szybko zauważysz, że każdy jest mile widziany w miejscu pracy. Możliwości w UPS są nieograniczone.

Do UPS Roermond łatwo dotrzeć samochodem z Heinsberg, Maaseik, Echt, Maasbracht, czy Swalmen.

Lees hier meer