Specjalista ds. logistyki ZGŁOŚ SIĘ I MIEJ SZANSĘ W OTTO MEGA REWARDS! – OTTO Special Staffing – Roermond

OTTO Special Staffing

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Jesteście gotowi, żeby dołączyć do loterii OTTO Mega Rewards? Dokładne warunki uczestnictwa znajdują się na stronie loterii

Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Wynagrodzenie
€14,89 za godzinę

Akceptowane języki
Holenderski, niemiecki, angielski

Branża
Techniczna

Miejsce pracy
Roermond, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Sif jest pionierem w dziedzinie rozwoju sektora offshore i dostarcza wysokiej jakości produkty i usługi na czas, bezpiecznie i w ramach uzgodnionego budżetu. Ich oddani specjaliści osobiście zobowiązują się do optymalizacji każdego projektu. Niezależnie od tego, czy chodzi o projektowanie, wykonalność produkcji, ochronę antykorozyjną czy niezawodność logistyczną.
Jako Specjalista ds. logistyki jesteś odpowiedzialny za rozładunek i transport kadłubów i innych materiałów za pomocą wózka widłowego, suwnicy albo dźwigu magnetycznego zgodnie z ustalonymi planami podnoszenia. Będziesz odpowiedzialny również za kontrole wizualne sprzętu podnoszącego i identyfikację wszelkich rozbieżności z kierownikiem zespołu transportowego. Inne zadania obejmują rozładunek i załadunek ciężarówek oraz pchanie barek do portów wprowadzania, oraz organizowanie konfiguracji pchających barek/podstawek.
Będziesz pracował/-a od poniedziałku do piątku na trzy zmiany od 6:00 do 14:00, 14:00 do 22:00 i trzecia zmiana od 22:00 do 6:00. Dodatkowo firma zapewnia odzież roboczą i sprzęt bezpieczeństwa, aby zapewnić Ci najbezpieczniejsze warunki podczas pracy.
W ciągu pierwszych dni zostaniesz wdrożony/-a i otrzymasz instrukcje bezpieczeństwa. Zostaniesz przeszkolony/-a pod kątem zapoznania się z firmą i swoimi obowiązkami. Byłoby wspaniale, gdybyś posiadał już ważny certyfikat VCA (musi zostać zrobiony w języku angielskim, holenderskim albo niemieckim); w przeciwnym razie będziesz musiał go zdobyć, ale my ci pomożemy! Dołącz do tego specjalista ds. logistyki !

WYMAGANIA

Język: angielski

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Certyfikat operatora wózków widłowych
  • Doświadczenie w pracy z maszynami
  • Doświadczenie techniczne
  • Posiadasz ważne prawo jazdy ( kategoria B )
  • Posiadasz ważny certyfikat VCA lub chęć jego uzyskania
  • Znasz język holenderski, niemiecki i/lub angielski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Obsługa maszyn
  • Prowadzenie wózków widłowych
  • Raportowanie usterek
  • Konserwacja maszyn
  • Obsługa urządzeń dźwignicowych
  • Ustawianie maszyn
  • Praca z instrukcjami

Lees hier meer